logo

Jedna para butów a tak wiele możliwości…

Często zastanawiacie się jakie buty kupić aby pasowały prawie do wszystkiego? Żeby nie wydać za dużo pieniędzy, a stworzyć niebanalne stylizacje? Żeby w każdym zestawieniu, pomimo tych samych butów wyglądać inaczej? Oto nasza propozycja!

Espadryle! Modne i wygodne. W najbardziej uniwersanym kolorze, czyli czarnym! Dodatkowo zapinane nad kostką dodadzą każdej stylizacji oryginalności i niepowtarzalności.
W połączeniu z żółtą sukienką sprawdzą się rewelacyjnie na plaży jak i na letniej przejażdżce rowerowej. W takim looku będziemy wyglądać lekko i świeżo.

Te same buty wystarczy zestawić z pudrową koronkową sukienką, aby uzyskać bardziej romatyczny look. Taka stylizacja sprawdzi się na romantycznym spacerze jak i na randce w klimatycznej knajpce.

Pomysł dla podróżniczki? Proszę bardzo! Do naszych espadryli dobierzcie białą, zwiewną sukienkę i małą torebkę na ramię i śmiało możecie zwiedzać świat w naszych butach!
A gdyby ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to co powiecie na takie zestawienie? Espadryle i czerwony kombinezon nadający stylizacji nieco pazura? Natychmiastowy efekt WOW!

Więc jak? Można kupić jedną parę butów i za każdym razem wyglądać ciekawie i oryginalnie? Oczywiście, że można. Wystarczy tylko użyć wyobraźni…Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

W KARNAWALE CZAS NA BALE

ZIMOWA WYPRZEDAŻ W CZASNABUTY