logo

KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO

Karnawał to okres zabawy, ucztowania i szaleństwa do białego rana. Rozpoczyna się krótko po nowym roku, 6 stycznia i trwa do Środy Popielcowej, czyli w tym roku aż do 6 marca! Nie czekajmy zatem, tylko bawmy się!

Karnawał to czas, kiedy można, a nawet trzeba zaprezentować swoje taneczne umiejętności! Wszelkiego rodzaju kluby, sale zabaw co roku organizują takie imprezy. Bardzo często o różnorodnej tematyce. Bale przebierańców cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Można bowiem wtedy zaszaleć ze strojem, fryzurą czy makeupem. To idealna chwila, żeby zapomnieć o codziennych obowiązkach i pracy, i po prostu dobrze się bawić!

Karnawał to odpowiedni moment, aby zafundować sobie super kreację, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Najodpowiedniejsze materiały na take kreacje to aksamit, satyna, tiule i koronki. Muszą być długie i seksowne. Powinny podkreślać kobiecość, czyli talię i biust. Dekolty, oczywiście głębokie, z przodu lub z tyłu. W tym sezonie modne są wszystkie odcienie, króluje różnorodna kolorystyka.  A buty? Oczywiście wysokie szpilki! Ponad to, nie można zapomnieć o dodatkach, które znacząco dopełnią całość naszego imprezowego looku.

A może tak zaszaleć i wybrać się w tym roku na najsłynniejszy karnawał na świecie? Oczywiście do Rio de Janeiro. W tym okresie Rio rządzi się swoimi prawami. Wszędzie na ulicach słychać gorące rytmy samby i widać skąpo ubrane tancerki. Istotną rolę odgrywa gra świateł i głośna muzyka. W tym miejscu każdy podda się wszechogarniającemu szaleństwu. A wiecie, że na czas trwania karnawału nieczynne są tam nawet sklepy i urzędy? A wszystko po to, aby każdy mogł wziąć udział w tej hucznej zabawie.

Nie przedłużając zatem,  życzymy wszystkim wielu hucznych zabaw karnawałowych do białego rana! Korzystajcie z tego imprezowego czasu, bo następny dopiero za rok 😉Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

ACH, TE KOKARDY !!!

Facebook-owy konkurs