logo

Ola Ciupa – prezenterka 4fun-TV w asymetrycznych szpilkach z czasnabuty.pl

Nie tak dawno wszyscy zastanawiali się kim jest śliczna blondynka z klipu Donatana. Dziś już wiadomo, że jest nią Aleksanda Ciupa – modelka która przyczyniła się do rozsławienia delikatnej, słowiańskiej urody.

Ola zaistaniała w mediach głównie dzięki współpracy z hiphopowym producentem. Jednak szybko poszła za ciosem i dobrze wykorzystała swoje pięć minut. Jej nazwisko stało się gorącym tematem we wszystkich mediach. Najlepszym dowodem na to jest sesja z jej udziałem dla magazynu CKM. W krótkim czasie z pobocznej roli słowianki w teledysku stała się gwiazdą Eurowizji. Została także wybrana na Miss Małopolski 2014.
Ola, która wcześniej zajmowała się głównie fotomodelingiem aktualnie pracuje jako prezenterka dla stacji 4funTV. Na potrzeby stacji porzuciła swój słowniański look i zaprezentowała całkiem nowe oblicze. Jej modne i seksowne stylizacje zachwycają i są bardzo efektowne. 26 lipca na koncercie Jassie Ware w Sopocie również zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem. Celebrytka wybrała najmodniejszą w tym sezonie, kwiecistą kreację i zestawiła ją z naszymi asymetrycznymi szpilkami, których nie trzeba już reklamować, ponieważ stały się absolutnym bestsellerem.

Wolicie Olę w roli seksbomby czy zostajecie wierni jej folklorowej wersji?

ola ciupa w białych szpilkach

asymetryczne szpilki

ola ciupa facebook

 

 

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

Moda ślubna – trendy 2015