logo

Pod NAMIOT czy nie?

Wakacje to idealny czas na biwak! Jednak nocleg pod namiotem ma tyle samo przeciwników jak i  zwolenników. My nie stajemy po żadnej ze stron, uważamy, że warto spróbować… choć raz! Co zatem zabrać ze sobą, by umilić i ułatwić sobie ten czas? Oto kilka naszych propozycji:

Obowiązkowo namiot 🙂 Rzecz oczywista i podstawowa. Namiot wielu kojarzy się jako symbol niezależności, gdyż nie wymaga wcześniejszej rezerwacji, daje możliwość swobodnego wyboru miejsca na nocleg. Jaki ma być? Oczywiście wielkością i gadżetami dobrany do naszych potrzeb.

Namiotowe sypialnie również idą z duchem czasu. Teraz na czasie są materace dmuchane pompką elektryczną, śpiwory dostosowane do spodziewanych przedziałów temperatur. Tradycyjny śpiwór czy karimata zdecydowanie odeszły do lamusa. Teraz liczy się komfort i wygoda.


Posiłki! Jedzenie surowizny nie wchodzi w grę? Teraz mamy mnóstwo rozwiązań! Na kempingach królują: grill, szafki kuchenne na gaz czy przenośny ręczny ekspres do kawy! Możliwości mamy wiele!
Ważną kwestią jest też ubiór. Musi być przede wszystkim wygodny ale nie zaszkodzi jeżeli będzie także modny. W tej dziedzinie producenci zaszaleli! Na sklepowych pólkach możemy spotkać bieliznę i ubrania dostosowujące się do pogody i klimatu w jakim się znajdujemy. Od lekkich i zwiewnych tkanin, po termiczną bieliznę!
Buty to kwestia podstawowa! Obuwie musi być przede wszystkim dostosowane do tego, co planujemy robić. Ale nikt nie zaprzeczy, że wygodna para adidasów na pewno się przyda 😉
Nie zapomnijmy również o kosmetykach. Na wielu polach namiotowych znajdują się prysznice… a co jeśli nie? Nie szkodzi, teraz mamy również możliwość zakupienia przenośnych pryszniców! Tak, tak bardzo zmieniły się warunki na kempingu!
Oprócz podstawowych kosmetyków koniecznie zaopatrzcie się również w krem z filtrem ochronnym i koniecznie weźcie ze sobą środek przeciw komarom 🙂

Kwestia ostatnia ale naszym zdaniem najważniejsza to… towarzystwo. Nie ważne jakie rzeczy spakujesz, w jakie nowoczesne gadżety się zaopatrzysz to wyjazd nie będzie udany bez Twoich najlepszych przyjaciół. Dlatego zanim zdecydujesz się na wyjazd, w pierwszej kolejności zadbaj o to, żeby ten wyjazd był niezapomniany i zabierz ze sobą swoją najlepszą paczkę przyjaciół!

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

Irmina Kuźniak

MODA SZKOLNA 2018