logo

STYLOLY I FINAŁ AKCJI PGE „ENERGIA INSPIRUJE”

Własnie zakończono drugą edycję projektu Polskiej Grupy Energetycznej pod tytułem „Energia Inspiruje”. Jego celem było zaprezentowanie obiektów PGE w sposób śmiały i innowacyjny. Udowodniono również, że krajobrazy o charakterze przemysłowym mogą stanowić inspirację nawet dla świata mody.  Projekt został zrealizowany z udziałem naszej blogerki Aleksandry Marzędy Styloly. PGE rozpoczęło współpracę z Olą, ponieważ –  jak sami twierdzą – styl, który prezentuje doskonale komponuje się z industrialnym charakterem obiektów energetycznych. Tworząc stylizację na potrzeby sesji blogerka wykorzystała nasze szpilki.

Efekty pracy nad projektem są naprawdę powalające. Zresztą sami zobaczcie jak wypadła sesja 🙂

fotograf: Anna Powałowska

 

styloly5

styloly6

styloly8

styloly7

styloly4

styloly

 

Poczytajcie także, co tej akcji mówi sama blogerka: „Kiedy dostałam propozycję, żeby wziąć udział w akcji PGE Polskiej Grupy Energetycznej i dostałam zdjęcia miejsc, gdzie miałaby się odbyć sesja zdjęciowa wiedziałam, że będzie pięknie. To co zobaczyłam na żywo, odebrało mi mowę 🙂 Zdjęcia powstawały w kilku miejscach – w Elektrowni Wodnej Porąbka, na zaporze Elektrowni Wodnej Trensa i na terenie Elektrowni Wiatrowej w Górze Kamieńsk. Mieliśmy okazję wjechać do miejsc, które widzą na co dzień jedynie pracownicy PGE

Tak jak wspomniałam to już druga edycja tego projektu. Pierwsza odbyła się jesienią 2013 roku. Sesję wykonano na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Poniżej kilka zdjęć z tego przedsięwzięcia.

 

bełchatów-2013-3

bełchatóe-2013Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

DZIEŃ KOBIET W CZASNABUTY

MODNE TOREBKI Z FRĘDZLAMI