logo

SYLWESTROWY TREND

Już niedługo najbardziej wyczekiwana impreza roku- SYLWESTER! Wiele z nas będzie się głowić jakie buty wybrać, aby wyglądać zmysłowo, pociągająco, sexy i z klasą. Do tego wszystkiego najlepiej, żeby były meeeega wygodne, w końcu czeka nas długa i intensywna noc szaleństw!

Nasz wybór padł na szpilki! Z całą pewnością są one najbardziej eleganckimi i wyrazistymi butami, które skutecznie sprawiają, że nasze nogi optycznie wyglądają na dłuższe i smuklejsze.

Czy wiecie, że szpilki pierwszy raz pojawiły się w ofercie francuskiego domu mody Dior niespełna 100 lat temu? To dość niedawno, prawda? Później popularne stały się buty na szerokim obcasie, jednak to szpilki w dalszym ciągu uchodzą za najbardziej eleganckie obuwie. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat model ten był prezentowany i ulepszany przez wielu projektantów. Dzisiaj na rynku możemy znaleźć setki ciekawych modeli, z których każda z nas na pewno znajdzie coś dla siebie. Od klasycznych szpilek, po szpilki wiązane, zabudowane, z różnych materiałów, z ostrym, bądź okrągłym czubkiem. Od kilku aż po kilkunastocentymetrowe modele.

Jedno jest pewne… moda na szpilki nigdy nie minie!

Przejrzyjcie nasze hity na tegoroczny Sylwester!

  1. lakierowane
  2.  zamszowe
  3.  welurowe
  4.  z połyskiem


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ INNE ARTYKUŁY

WIOSENNE TRENDY 2015

WAKACYJNE FESTIWALE